O NÁS

∗ Fitness Košice Terasa ∗

E&M KAVALI-GYM je moderné jednopodlažné fitness centrum, ktoré poskytuje svojim zákazníkom 210 m2 cvičebnej plochy. Všetky priestory sú klimatizované.

Nachádza sa tu  kardio zóna s bežiacim pásom, stacionárnym bicyklom, veslovacím a eliptickým trenažérom.

Hlavná časť fitka poteší hlavne silových športovcov, kde v hardzóne nájdu množstvo jednoručiek s fixnou váhou od 2 do 44kg, silovú klietku, tlakársku zónu, bicepsové a ez činky a 29 silových stanovíšť firmy Dafe pre odcvičenie všetkých svalových partií / viď fotogaléria /.  

Počet stanovíšť hardzóny podľa možnosti odcvičenia svalových partií:

  • Hrudník    -   14 stanovíšť
  • Chrbát     -   10 stanovíšť
  • Biceps      -    7 stanovíšť
  • Triceps    -    8 stanovíšť
  • Ramená    -    7 stanovíšť
  • Nohy       -   10 stanovíšť

 Samozrejmosťou je veľký proteínový bar so širokým výberom doplnkov športovej výživy značiek Biotech USA a Scitec Nutrition.

V prípade záujmu o poradenstvo v oblasti fitness je samozrejmosťou prítomnosť certifikovaného, dlhoročného trénera Miloša Kavaliera, ktorý Vám ochotne poradí ako čo najefektívnejšie a bezpečne cvičiť."Taktiež Vám poradím v oblasti strečingu a správnej výživy. Na základe osobného pohovoru Vám vypracujem individuálny tréningový a regeneračný program zameraný na rekondíciu vášho tela. Budem Vašim prvým pevným pilierom v prekonaní samého seba  a základom Vašej úspešnej cesty k vytýčeným cieľom."


Obľúbené odkazy:
DAFE
Facebook_Kavaligym
Fitnesscentra.sk_Kavaligym
Multisport
Youtube_video

Fitness Košice Terasa

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.