Fitness Košice Terasa

E&M KAVALI-GYM je moderné jednopodlažné fitness centrum, ktoré poskytuje svojim zákazníkom 210 m2 cvičebnej plochy. Všetky priestory sú klimatizované.

Nachádza sa tu kardio zóna s bežiacim pásom, stacionárnym bicyklom, veslovacím a eliptickým trenažérom.

Hlavná časť fitka poteší hlavne silových športovcov, kde v hardzóne nájdu množstvo jednoručiek s fixnou váhou od 2 do 44kg, silovú klietku, tlakársku zónu, bicepsové a ez činky a 29 silových stanovíšť firmy Dafe pre odcvičenie všetkých svalových partií / viď fotogaléria /.

Počet stanovíšť hardzóny podľa možnosti odcvičenia svalových partií:

Hrudník 14 stanovíšť
Chrbát 10 stanovíšť
Biceps 7 stanovíšť
Triceps 8 stanovíšť
Ramená 7 stanovíšť
Nohy 10 stanovíšť

Samozrejmosťou je veľký proteínový bar so širokým výberom doplnkov športovej výživy značiek Biotech USA a Scitec Nutrition.

V prípade záujmu o poradenstvo v oblasti fitness je samozrejmosťou prítomnosť certifikovaného, dlhoročného trénera Miloša Kavaliera, ktorý Vám ochotne poradí ako čo najefektívnejšie a bezpečne cvičiť."Taktiež Vám poradím v oblasti strečingu a správnej výživy. Na základe osobného pohovoru Vám vypracujem individuálny tréningový a regeneračný program zameraný na rekondíciu vášho tela. Budem Vašim prvým pevným pilierom v prekonaní samého seba a základom Vašej úspešnej cesty k vytýčeným cieľom."

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.